Шкільні тури по Україні

Львівські легенди: шкільний вікенд

Бронювати тур

Вікенд у Львові для школярів

Львів - це місто не лише кави, шоколаду, левів та дощу. Львів - це місто, яке надихає письменників, художників, поетів, скульпторів та винахідників-науковців. Запрошуємо поринути в особливу атмоферу та провести незабутній шкільний вікенд у Львові.

Програма шкільного вікенду у Львові

Основна програма

День 1

 • Прибуття до Львова.
 • Пішохідна квест-екскурсія містом. Навіть, якщо у Львові Ви не вперше, ми все рівно знайдемо, чим Вас здивувати. Розгадаємо загадки з минулого та сучасного міста, прогуляємось вузенькими вуличками, порахуємо левів, послухаємо міські легенди.
 • Поселення в готель.
 • Екскурсія в інтерактивну музей-аптеку. В загадковому підземеллі нас чекає зустріч з останнім алхіміком, несподівані факти про грандіозні винаходи фармацевтів, маловідомі львівські легенди та багате минуле аптекарської справи древнього Львова.
 • Запрошуємо на екскурсію на львівському трамваї з ді-джеєм – таке діти точно пам’ятатимуть навіть після закінчення школи

День 2

 • Сніданок в готелі.
 • Екскурсія у Дрогобич – одне із найколоритніших міст Львівщини. Під час екскурсії піднімемось на дрогобицьку ратушу, щоб оглянути місто з висоти птахів, відвідаємо дерев’яну церкву св. Юрія – об’єкт світової спадщини ЮНЕСКО, дізнаємось про неординарного польсько-єврейського письменника та художника Бруно Шульца та прогуляємось вулицями, якими колись ходив Іван Франко. І, звичайно, не оминемо найстарішу в Україні солеварню – тут безперервно добувають сіль шляхом випарювання ще з 13 століття!
 • Обід. А на десерт – місцевий делікатес – торт зі сіллю.
 • На зворотній дорозі до Львова – відвідання ферми та дегустація прикарпатських сирів.
 • Трансфер на вокзал. Відправлення додому.

Додаткова програма

 • Вечірня екскурсія в Дім Івана Франка* Це музей, де постать зі шкільного підручника постане живою людиною. Тут по-домашньому тепло та затишно. Саме в цьому будинку Іван Франко прожив останні 14 років свого життя. Нас чекає захоплююча розповідь про Франка та його життя за чаєм зі солодощами за рецептом доньки Івана Франка – Ольги Франко.

*Для школярів 4-6 класів пропонуємо театралізовану екскурсію за мотивами "Лиса Микити" Івана Франка

 • Майстер-клас з розпису дерев’яної іграшки в одному з музеїв міста
 • Екскурсія на Личаківське кладовище. У 19 ст. Личаківський цвинтар був популярним місцем відпочинку у Львові. Сюди приходили не тільки «провідати» рідних, а й помилуватись мистецькими витворами, подумати над життям. Під час прогулянки найвідомішим львівським некрополем дізнаємось, яким було ставлення людей до життя і смерті, рецепти багатого довголіття, порозгадуємо цвинтарну символіку та згадаємо непересічних особистостей, які тут поховані.
 • Екскурсія-квест “Львів науковий”* – в інтерактивній формі дізнаємось про видатні наукові винаходи та відкриття, які відбулись у Львові – математичні відкриття Стефана Банаха та Станіслава Улама, вакцину проти тифу Рудольфа Вайгля, синдром Фрей, дослідження гліколізу Якова Парнаса та ін. Це будуть неймовірні уроки математики, фізики, біології під відкритим небом. *рекомендуємо для учнів 10-11 класів
 • Музей електрифікації. Запрошуємо дізнатись, коли у Львові з’явилась електрика, як було освітлено оперний театр та коли електрика перестала бути розкішшю і з’явилась в оселях простих людей. В цьому музеї можна не лише спостерігати, але й самостійно провести експерименти – наприклад, перетворити механічну енергію в електричну та самотужки запустити мініатюрний трамвай.
 • Поїздка у ведмежий притулок – унікальний центр, де проживають бурі ведмеді, які були врятовані з тісних кліток. Ми відвідаємо ведмежу кухню, ветеринарний кабінет, прогуляємось територією притулку та ближче роздивимось його мешканців. А після пізнавальної екскурсії візьмемо участь в майстер-класі з розпису дерев’яної традиційної іграшки.
Консультація

До речі, будь-який тур можна переробити під ваші терміни та побажання.

Більше того, ми організуємо подорож у будь-яку точку світу – від вас потрібні лише дати та мета поїздки.

Зробити запит

Ми з вами зв’яжемось

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення та невдовзі з Вами зв'яжемось.
Упс! Щось пішло не так. Будь ласка спробуйте ще раз пізніше.