Тури

Шкільні тури по Україні

Оберіть цей варіант, якщо ви:

  • шукаєте унікальні пізнавальні маршрути, розроблені спеціально для школярів;
  • хочете провести інтегровані уроки з історії, географії чи української літератури;
  • розраховуєте на менший бюджет та коротшу тривалість подорожі;
  • очікуєте високоякісного кваліфікованого сервісу від туристичного оператора;
  • прагнете прищепити дітям любов до мандрів та рідного краю.

Київ від А до Я для школярів

Київ - унікальне місто на берегах Дніпра. Це столиця і найбільше місто України. У Києві безліч музеїв та пам'яток архітектури, які цікаві школярам: Ботанічний сад, зоопарк, музей води, прогулянка на катері по Дніпру. Тут можна годинами вивчати історію Київської Русі та новітню історію України, надихатись тисячолітніми мозаїками в Софіївському Соборі та містичними фресками Врубеля і Васнецова, а ще гуляти Андріївським узвозом та Подолом і насолоджуватись "Київським тортом" з чаєм. Давайте знайомити школярів зі столицею України під час екскурсії по Києву.

Львівські легенди: шкільний вікенд

Львів - це місто не лише кави, шоколаду, левів та дощу. Львів - це місто, яке надихає письменників, художників, поетів, скульпторів та винахідників-науковців. Запрошуємо поринути в особливу атмоферу та провести незабутній шкільний вікенд у Львові. Для Вас ми розробили унікальну програму шкільного туру до Львова, а для найбільш допитливих школярів, які обожнюють інтерактивні екскурсії із загадками та головоломками, склали захоплюючі квести.

Сонячне Закарпаття для дітей

Закарпаття – край чарівних лісів, високогірних озер та давніх традицій. Тут роблять п’янке вино та домашній сир, плетуть кошики з лози і розводять страусів, на картоплю кажуть «крумплі», а на сірники – «шваблики». Пропонуємо поринути в цю незабутню автентичність і переконатись, що Закарпаття створене не лише для відпочинку в санаторіях, а й для насиченої шкільної мандрівки!

У пошуках забутих предків: канікули на Гуцульщині

Яремче та Буковель – відомі туристичні куточки України. Люди їдуть сюди, аби розважитись на гірськолижному курорті, погасати на джипах по карпатському бездоріжжю і відпочити від метушні в затишній колибі. Ми ж доводимо, що Гуцульщина – ідеальне місце для шкільної подорожі!

Одеські пригоди

Одеса – перлина Чорноморського узбережжя, столиця гумору і головна героїня шлягерів минулого століття. А ще – безпрограшний варіант для шкільного туру. Тут є все - сонячні пляжі, загадкові катакомби та колоритні дворики. Вікенд в Одесі - це те, що діти згадуватимуть навіть після закінчення школи!

До речі, будь-який тур можна переробити під ваші терміни та побажання.

Більше того, ми організуємо подорож у будь-яку точку світу – від вас потрібні лише дати та мета поїздки.

Зробити запит

Відгуки Наших Клієнтів

Ярослава Приліпко,
Київ
Ukraine Travel Lab – партнер нашої школи з організації поїздок з 2018 року. За цей час наші діти побували на Сицилії, в країнах Бенілюксу, Празі, Афінах, а також подорожували Україною. Організація - на висоті. Тут люблять дітей і продумують кожну хвилину туру. Дівчата завжди мають багато свіжих ідей, як організувати цікаву програму для підлітків та як втримати їхню увагу.
Лариса Куц,
Харківська область
Організовували автобусну шкільну поїздку для 40 осіб в Будапешт та Відень у червні 2019 р. Вся робота компанії дуже злагоджена, чудове ставлення до дітей, приємні сюрпризи! Усі, без винятку, отримали гарні враження та найкращі емоції від подорожі. Плануємо наступні тури лише з Ukraine Travel Lab!
Таня Черній,
Львів
Неодноразово зверталась в Ukraine Travel Lab щодо організації бізнес-поїздок. Дівчата - професіонали своєї справи. Швидко допоможуть знайти оптимальні варіанти рейсів, готелі, надають візову підтримку та оформляють страхівки. Якщо у вас виникають питання, менеджери завжди на зв'язку. Раджу!
П.С. Велике дякую Вам за допомогу у відкритті віз у Великобританію для наших працівників!
Тарас Шолок,
Львів
Щороку організовуємо корпоративну подорож для нашої команди. Вже двічі користувались послугами компанії Ukraine Travel Lab. Першого разу відвідали Будапешт, у 2019 - Польщу (Перемишль та Краків). Дівчата знають цікаві місця, підбирають круті готелі, забезпечують класну розважальну програму. З ними працювати дуже легко - адекватно реагують на всі прохання-питання - навіть ті, які виникають в останню хвилину. Чекаємо на нові пропозиції для нашого наступного корпоративного виїзду!

Ми з вами зв’яжемось

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення та невдовзі з Вами зв'яжемось.
Упс! Щось пішло не так. Будь ласка спробуйте ще раз пізніше.