Тури

Авторські тури

Це – ваш формат відпочинку, якщо ви:

  • не любите «попсові» поїздки з нудними екскурсіями;
  • відвідуєте нові місця для вражень, а не для галочки чи селфі в Instagram;
  • точно знаєте, що найцікавіші стежки не пересікаються із заїждженими туристичними маршрутами;
  • хочете вивчати нові країни в режимі “slow travel”, насолоджуючись кожним моментом подорожі.

Вікенд в Румунії

Румунія славиться старовинними замками, різнобарвними монастирями, вишуканими винами і, звичайно, моторошними історіями про графу Дракулу. У нашому авторському турі ми зібрали все найкраще, що є в Південній Буковині та Трансільванії, дбайливо підібрали готелі та винарні, запросили найкращих гідів. Давайте знайомитись з Румунією ближче!

Смакуємо життя: тур в Молдову

Молдова – це як сусід, з яким ми живемо двері-в-двері, але про якого нічого не знаємо. А за дверима – цілий всесвіт несподіванок: вишукані вина та модерні виноробні, неймовірна природа та старовинні фортеці, а ще – смачна кухня та цікаві екскурсії. Смакуйте життя в цьому турі разом з нами!

Ukraine Travel Lab - тури для гурманів життя

Вивчаємо нові країни та місця в режимі “slow travel”, насолоджуючись кожним моментом подорожі

Бронювати тур

Відгуки Наших Клієнтів

Ярослава Приліпко,
Київ
Ukraine Travel Lab – партнер нашої школи з організації поїздок з 2018 року. За цей час наші діти побували на Сицилії, в країнах Бенілюксу, Празі, Афінах, а також подорожували Україною. Організація - на висоті. Тут люблять дітей і продумують кожну хвилину туру. Дівчата завжди мають багато свіжих ідей, як організувати цікаву програму для підлітків та як втримати їхню увагу.
Лариса Куц,
Харківська область
Організовували автобусну шкільну поїздку для 40 осіб в Будапешт та Відень у червні 2019 р. Вся робота компанії дуже злагоджена, чудове ставлення до дітей, приємні сюрпризи! Усі, без винятку, отримали гарні враження та найкращі емоції від подорожі. Плануємо наступні тури лише з Ukraine Travel Lab!
Таня Черній,
Львів
Неодноразово зверталась в Ukraine Travel Lab щодо організації бізнес-поїздок. Дівчата - професіонали своєї справи. Швидко допоможуть знайти оптимальні варіанти рейсів, готелі, надають візову підтримку та оформляють страхівки. Якщо у вас виникають питання, менеджери завжди на зв'язку. Раджу!
П.С. Велике дякую Вам за допомогу у відкритті віз у Великобританію для наших працівників!
Тарас Шолок,
Львів
Щороку організовуємо корпоративну подорож для нашої команди. Вже двічі користувались послугами компанії Ukraine Travel Lab. Першого разу відвідали Будапешт, у 2019 - Польщу (Перемишль та Краків). Дівчата знають цікаві місця, підбирають круті готелі, забезпечують класну розважальну програму. З ними працювати дуже легко - адекватно реагують на всі прохання-питання - навіть ті, які виникають в останню хвилину. Чекаємо на нові пропозиції для нашого наступного корпоративного виїзду!

Ми з вами зв’яжемось

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення та невдовзі з Вами зв'яжемось.
Упс! Щось пішло не так. Будь ласка спробуйте ще раз пізніше.