Коли: під запит

Тривалість: 3 дні

Шкільні канікули найкращий час для пізнання нового! Тур Вікенд у Вроцлаві відкриє для вас Польщу по новому!
Для школярів, які вивчають польську, екскурсійна програма польською мовою! Вивчати мову ще ніколи не було так легко і цікаво!
День 1

Ранковий виїзд зі Львова. Переїзд у Вроцлав.

Пропонуємо відвідати одне із найулюбленіших дитячих місць Польщі – парк динозаврів Jura Park у Красейові (відкритий з квітня по жовтень).

Парк динозаврів JuraPark в Красеюві – найбільший тематичний парк динозаврів у цілій Європі, де наука і розваги утворюють вибухову суміш з позитивних емоцій та корисних знань. Тут досі проводяться реальні розкопки скам’янілостей цих істот, найстаршим з яких 225 мільйонів років. У парку 200 моделей динозаврів реальних розмірів. Проте це далеко не все. JuraPark – це цілий комплекс розваг для усієї сім’ї. Тут і тунель часу, і доісторичний океанаріум, палеонтологічний павільйон, і звісно ж сам парк динозаврів та дитячі майданчики. (Додатково оплачується вхідний квиток  

Приїзд у Вроцлав. Оглядова екскурсія-квест.

Вроцлав – місто несподіванка, місто мостів, таємниць і гномиків. Місто, що розкинулося на берегах Одри, з’єднує найбільша кількість мостів у Польщі, ба більше, тут навіть є власний острів – острів Тумський – найкрасивіше місце у всьому місті. Але сьогодні Вроцлав знаменитий ще й своїм новим символом – гномами. Саме пошуками цих дивовижних істот, а тут їх є понад 300, ми з вами і займемося під час нашої екскурсії.

Поселення в готель (Вроцлав). 

День 2

Вільний день у Вроцлаві.

Пропонуємо:

 • Відвідати Вроцлавський зоопарк і його найцікавішу частину – Африкаріум. Зоопарк є найстарішим у Польщі, заснований ще у 1865 році, і сьогодні є найбільшим зоопарком країни, займаючи площу 33 га, на якій проживає понад 12 000 тварин. Гордість вроцлавського зоопарку – Африкаріум. Саме тут в унікальних умовах зібрано найбільшу колекцію звірів і рослин з Африки. Але найбільше відвідувачів вражає Океанаріум, що складається із 21 басейну, загальним об’ємом 15 мільйонів літрів, які населяють їх більш як 250 видів різноманітних риб та жителів африканських водойм! Він поділений на тематичні зони, що відповідають фауні різних регіонів Африки. (Додатково оплачується вхідний квиток)
 • Замок Ксєнж. Ксенж – це символ старої Польщі, її перемог і поразок. Тут немає королівського блиску, це класичний замок, з непростою історією і безліччю таємниць. Ксенж розташований на скелі, його оточують ліси, ущелина і річка. На вас чекають неймовірні фото і враження! (Оплачується додатково)

Ночівля в готелі. (Вроцлав)

День 3

Виселення з готелю. Переїзд в Україну.

Пропонуємо додатково:

 • Зупинку у Кракові. Оглядова екскурсія містом, під час якої ви дізнаєтеся усі таємниці і легенди колишньої польської столиці, серця і душі цієї країни.
 • Відвідання Соляних копалень у Вєлічці, унікального об’єкту, що одним із перших був занесений до Списку спадщини ЮНЕСКО.

Повернення у Львів. Орієнтовно о 23:00.

У вартість включено:
 • Проживання в готелях 3* зі сніданками
 • Супровід фахового керівника групи
 • Комфортний транспорт
 • Вказані в програмі екскурсії
 • Страхування
  Оплачується додатково:
 • Харчування
 • Додаткові екскурсії
Замовлення та запитання: 

за телефонами +38 097 230 32 89 

+38 067 670 5362 

office@ukrtravellab.com.ua
Натисніть, щоб додати відгук

Залишити відгук

Відмінити