Коли: під запит

Тривалість: 2 дні

Вікенд у Кракові чудова ідея для короткої, але змістовної подорожі! Пропонуємо провести кілька незабутніх днів у королівському місті, яке щороку притягує мільйони туристів!
Для школярів, які вивчають польську, екскурсійна програма польською мовою! Вивчати мову ще ніколи не було так легко і цікаво!

 

День 1 

Переїзд до Кракова.

Прибуття у Краків. Обід

Оглядова екскурсія містом, під час якої ви дізнаєтеся усі таємниці і легенди колишньої польської столиці, серця і душі цієї країни – Кракова.  Нас зустріне неприступний Вавель – резиденція королів та місце, де і досі живе справжній дракон.  Ми пройдемо королівським шляхом, відвідаємо чи не найвідоміший сувенірний ринок у Європі «Сукеніце», почуємо мелодію сурмача і дізнаємось, чому він ніколи не дограє її до кінця …

Вільний час.

Вечеря. Поселення в готель (Краків).

День 2

Вільний день у Кракові.

Пропонуємо продовжити наш Вікенд у Кракові екскурсіями на вибір:

 • Соляні копальні Вєлічки – унікальний об’єкт, що одним із перших був занесений до Списку спадщини ЮНЕСКО. Історія видобування солі у шахтах Велічки сягає ще часів Середньовіччя. Під час екскурсії ви «прогуляєтеся» соляними лабіринтами і побуваєте у неймовірної краси залах, побачите підземну церкву, озеро і, навіть, ресторан!(Додатково оплачується вхідний квиток і послуги екскурсовода)
 • Відвідати музей Королівські палати. Кожен, хто відвідує Краків, неодмінно повинен побачити ренесансові галереї замку та прекрасні королівські палати, оздоблені арабськими гобеленами, унікальним різьбленням і ліпниною. Ви дізнаєтеся про те, як жили королі і королеви, почуєте багато цікавих історій з їхнього життя. (Додатково оплачується вхідний квиток і послуги екскурсовода)

З квітня по жовтень пропонуємо також:

 • Відвідати унікальний парк – Сад дослідів ім. Станіслава Лема. Сад займає площу 6 га і його головна мета – познайомити гостей з основними законами фізики. У парку представлено понад 60 експонатів, які пояснюють фізичні закони: силу тяжіння, гідрофізику, оптику. Усіх експонатів можна торкатися і випробовувати на собі. Гарантуємо: такого цікавого уроку фізики у вас ще не було! (Додатково оплачується вхідний квиток і послуги екскурсовода)
 • Екскурсія на увесь день: Найбільший парк розваг у Польщі – Енерджиландія. У вас є нагода поринути у країну мрій. Тут буде весело усім – і дітям, і дорослим! Енерджиландія – це польський Діснейленд – крутий парк із величезною кількістю найсучасніших атракціонів. Тут і каруселі, і кінотеатри 7D, і екстремальні американські гірки, театри й амфітеатри, де виступають циркові актори та ілюзіоністи. Є в Енерджиландії і планетарій, а ще нереально красивий Water Park, стилізований під тропічний острів. (Додаткова оплата)

Виїзд з Кракова до Львова.

У вартість включено:
 • Проживання в готелях 3* зі сніданками
 • Супровід фахового керівника групи
 • Комфортний транспорт
 • Вказані в програмі екскурсії
 • Страхування
  Оплачується додатково:
 • Харчування
 • Додаткові екскурсії
Замовлення та запитання: 

за телефонами +38 097 230 32 89 

+38 067 670 5362 

office@ukrtravellab.com.ua
Натисніть, щоб додати відгук

Залишити відгук

Відмінити