Коли: під запит

Тривалість: 3 дні

Вікенд у Будапеші та Відні
Токай – Будапешт – Відень

День 1

Ранній виїзд зі Львова, переїзд в Чоп, перетин українсько-угорського кордону.

Із чого розпочати знайомство з Угорщиною? Звісно ж із вина. Запрошуємо Вас до Токайського винного регіону – місця з унікальним кліматом і надзвичайними винами. Ми відвідаємо один із численних винних погребів, і продегустуємо знамениті токайські вина та угорський гуляш!

Переїзд в Будапешт. Поселення готелі.

День 2

Сніданок у готелі.

Вранці на нас чекає оглядова екскурсія Будапештом у супроводі гіда. З першого погляду Ви закохаєтеся у це місто. Рибацький Бастіон, Королівський палац, площа Героїв та казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший в Європі Парламент, елегантний проспект Андраши – це буде сповнений неймовірних вражень і фото ранок!

Обід.

Вільний час. Рекомендуємо: відвідати одну із термальних купалень міста.

Ввечері запрошуємо на інтеграційну вечерю, спеціально організовану для вашої компанії.

Пропонуємо:

  • прогулянку зі шампанським та вечерею (шведський стіл) на кораблику по Дунаю, під час якої полюбуємось Будапештом у вечірній ілюмінації.
  • святкову вечерю в національному угорському ресторані – чарді. Угорські національні страви, вино, а також фольклорна шоу-програма подарує нам незабутній вечір.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Поїздка в столицю Австрії – м. Відень. Місто музики та великих композиторів. Місто, що вражає своєю розкішшю та помпезністю. На вас чекає оглядова екскурсія містом, під час якої ви побачите зимову резиденцію імператорів Габсбургів, віденську оперу, собор св. Стефана…

Вільний час. Пропонуємо додаткові екскурсії, організовані спеціально для Вас.

Нічний переїзд додому.

За вашим бажанням ми легко трансформуємо тур, змінимо кількість днів чи транспорт, запропонуємо цікавезні екскурсії, шоу і дегустації, запросимо тренерів, експертів і блогерів .
Ми готові до експериментів і завжди шукаємо нових вражень! Якщо ви з нами, то розпитуйте про деталі:
Деталі туру
Натисніть, щоб додати відгук

Залишити відгук

Відмінити