Коли: 12-14 червня 2019

Тривалість: 3 дні

Вікенд в Європі: Відень та Будапешт
День 1.

08:30 виїзд зі Львова. Проходження українсько-угорського кордону.

Круїз на кораблику по Дунаю (20 євро). Сидячи на палубі катера з бокалом смачного шампанського, ви зможете побачити не лише запаморочливі краєвиди, а й головні пам’ятки Будапешта – будівлю угорського парламенту, Королівський палац, острів Маргіт і гору Геллерт. Втім найбільше видовище чекає на вас ввечері, коли Будапешт засяє тисячами вогнів. Таке неможливо забути!

Поселення в готель.

День 2.

Сніданок. Переїзд у Відень.

Оглядова екскурсія «Імперський Відень» (включена у вартість туру).

Розкіш, шик, розміреність та аристократичність – такими словами можна описати по-королівські вишуканий Відень. Ви побачите зразки багатої класичної архітектури часів правління Габсбургів, адже в самому серці міста височіють палаци, гідні імператорських балів та почестей.

Вільний час.

Пропонуємо екскурсії на вибір:

Палац Шенбрунн (трансфер – 10 євро, вхідний квиток оплачується додатково). Цей парково-замковий комплекс, літня резиденція династії Габсбургів, – одне з найкрасивіших місць Відня. Окрім, зразкових будівель у стилі бароко, ви зможете відвідати королівську оранжерею, французькі сади та букові алеї, побачити античні скульптурні композиції та фонтани.

Містичний Відень (15 євро). Для тих, кому хочеться побачити потаємну сторону Відня, ми пропонуємо зануритися у легенди старої столиці. Ви пройдетеся затіненими вуличками, там же для Вас відкриються секрети про те, де ще й досі збирається таємне братство масонів, куди не заходять навіть місцеві, бо бояться привидів і стіни яких чули живі концерти самого Моцарта…

Повернення до Будапешту.

День 3.

Сніданок.

Екскурсія Будапештом (включена у вартість туру).

На вас чекає прогулянка місцями, відомими з кожної листівки з Будапешту. Чого варта лише площа Героїв з фантастичною колонадою! Звідти ми вирушимо на проспект Андраши, який через його вишуканість та неповторний стиль називають «Єлисейськими полями Будапешта». А на десерт екскурсії – відвідування Рибацького Бастіону – білосніжної фортеці, з десятками веж та широкими сходами, які ведуть на одну з найвищих точок міста. Звідти відкривається панорама на увесь Будапешт.

Переїзд до міста Мішкольц-Тапольце. Купання у печерах (12 євро). Тут ви будете плавати не у звичайному басейні, а у природних печерах, де можна купатися годинами. Радимо пошукати Зіркову залу – туди не проникає світло, але гарячу воду купалень підсвічує тьмяне зоряне небо.

Повернення до  України.

Прибуття до Львова орієнтовно о 24.00 – 01.00.

Вартість туру включає:
  • Депозит на додаткові екскурсії на суму 30 є
  • Проїзд автобусом
  • Проживання в готелі, 2 ночі зі сніданками
  • Оглядові екскурсії в Будапешті та Відні
  • Супровід фахового керівника групи
  • Страхування
У вартість не входить:
  • Особисті витрати
  • Додаткові екскурсії
Замовлення та запитання:  

+38 097 230 32 89 та +38 067 670 5362 

office@ukrtravellab.com.ua
Натисніть, щоб додати відгук

Залишити відгук

Відмінити