Тури

Тури на спортивні події

Чудовий варіант для подорожі, якщо ви:

  • обожнюєте спорт та спортивні змагання;
  • мрієте потрапити на матч улюбленої команди, але не хочете вирішувати безліч організаційних питань;
  • шукаєте оригінальний варіант для корпоративної поїздки;
  • вболіваєте за наших і хочете підтримати їх на полі.

Тур в Боснію та Герцеговину (з нічним переїздом)

Тур в Боснію та Герцеговину на матч збірної України

Продовжуй традиції поїздок на підтримку національної збірної України по футболу разом з друзями!

Тур на матч збірних Фінляндії та України (для вакцинованих)

Справжні футбольні пристрасті, атмосфера єднання на стадіонах, неймовірна підтримка збірної України з футболу. Запрошуємо відчути ці емоції в наших турах. Відбірковий матч збірних Фінляндії та України в Хельсінки. Продовжуй традиції поїздок на підтримку національної збірної України по футболу разом з друзями!

Тур на Євро 2021. Україна – Австрія. Бухарест (Румунія)

Справжні футбольні пристрасті, атмосфера єднання на стадіонах, неймовірна підтримка збірної України з футболу. Запрошуємо відчути ці емоції в наших турах на Євро-2021. Приєднуйся до вболівальників на матчі Україна-Австрія в Бухаресті (Румунія). Продовжуй традиції поїздок на підтримку національної збірної України по футболу разом з друзями!

Тур на Євро 2021. Україна – Північна Македонія. Бухарест (Румунія)

Справжні футбольні пристрасті, атмосфера єднання на стадіонах, неймовірна підтримка збірної України з футболу. Запрошуємо відчути ці емоції в наших турах на Євро-2021. Відвідай матч збірних України та Північної Македонії у Бухаресті (Румунія). Продовжуй традиції поїздок на підтримку національної збірної України по футболу разом з друзями!

Тур на 2 матчі Євро 2021. Бухарест та відпочинок на морі

Справжні футбольні пристрасті, атмосфера єднання на стадіонах, неймовірна підтримка збірної України з футболу. Запрошуємо відчути ці емоції в наших турах на Євро-2021. Одразу 2 матчі у Бухаресті та відпочинок на морі у Болгарії! Продовжуй традиції поїздок на підтримку національної збірної України по футболу разом з друзями!

Підтримай національну збірну України з футболу на матчах Євро 2021!

Квитки на матчі збірної необхідно попередньо придбати на сайті УЄФА

Бронювати тур

Відгуки Наших Клієнтів

Ярослава Приліпко,
Київ
Ukraine Travel Lab – партнер нашої школи з організації поїздок з 2018 року. За цей час наші діти побували на Сицилії, в країнах Бенілюксу, Празі, Афінах, а також подорожували Україною. Організація - на висоті. Тут люблять дітей і продумують кожну хвилину туру. Дівчата завжди мають багато свіжих ідей, як організувати цікаву програму для підлітків та як втримати їхню увагу.
Лариса Куц,
Харківська область
Організовували автобусну шкільну поїздку для 40 осіб в Будапешт та Відень у червні 2019 р. Вся робота компанії дуже злагоджена, чудове ставлення до дітей, приємні сюрпризи! Усі, без винятку, отримали гарні враження та найкращі емоції від подорожі. Плануємо наступні тури лише з Ukraine Travel Lab!
Таня Черній,
Львів
Неодноразово зверталась в Ukraine Travel Lab щодо організації бізнес-поїздок. Дівчата - професіонали своєї справи. Швидко допоможуть знайти оптимальні варіанти рейсів, готелі, надають візову підтримку та оформляють страхівки. Якщо у вас виникають питання, менеджери завжди на зв'язку. Раджу!
П.С. Велике дякую Вам за допомогу у відкритті віз у Великобританію для наших працівників!
Тарас Шолок,
Львів
Щороку організовуємо корпоративну подорож для нашої команди. Вже двічі користувались послугами компанії Ukraine Travel Lab. Першого разу відвідали Будапешт, у 2019 - Польщу (Перемишль та Краків). Дівчата знають цікаві місця, підбирають круті готелі, забезпечують класну розважальну програму. З ними працювати дуже легко - адекватно реагують на всі прохання-питання - навіть ті, які виникають в останню хвилину. Чекаємо на нові пропозиції для нашого наступного корпоративного виїзду!

Ми з вами зв’яжемось

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення та невдовзі з Вами зв'яжемось.
Упс! Щось пішло не так. Будь ласка спробуйте ще раз пізніше.