Коли: під запит

Тривалість: 3-4 дні

Проведіть немовірний вікенд у Стамбулі разом із вашим колективом!
Прямий авіа переліт зі Львова (або інших міст України), готель 4*, екскурсійна програма і повна інформаційна підтримка від наших експертів!

 

Авіа тур “Стамбул на вікенд”:

День 1.

Виліт зі Львова. Приліт в Стамбул. Трансфер до готелю.

Ночівля: готель 4* в Стамбулі

День 2.

Сніданок в готелі.

Оглядова автобусна екскурсія містом. Стамбул – це єдине місто у світі, яке розташоване на двох континентах – в Європі та Азії, це місто, де тісно переплелись східна та західна цивілізації. Стамбул – це вибух смаків та кольорів, звуків та запахів. А ще неймовірні можливості для шопінгу! Запрошуємо поринути в цю неймовірну атмосферу!

День 3.

Сніданок в готелі.

Факультативно пропонуємо (додаткова оплата):

Палац Топкапи – резиденція османських імператорів, у якій зараз музей, від якого захоплює дух: імперська скарбниця, арсенал зброї, колекція порцеляни, галерея портретів султанів, збірка одягу та килимів монархів. Дуже рекомендуємо заглянути за куліси гарему, де проходили дні та ночі численних дружин та коханок султанів, а також плелись такі інтриги, які змінювали хід історії та долі  цілих народів! А ще звідси відкривається така фантастична панорама на затоку Золотий Ріг та Босфор, що сотні лайків в Інстаграмі Вам гарантовані.

Храм Ая-Софія – один із шедеврів візантійської архітектури. Оздоблений фресками та мозаїками, храм вражає та захоплює з першого погляду. Ая Софія занесена до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. До речі, Ви знали, що Собор Св. Софії в Києві було збудовано за зразком Ая Софії в Константинополі (назва Стамбула за часів Візантії)?!

Ода коханню – мечеть Сулейманіє та усипальниця Роксолани. Запрошуємо поринути у світ шаленого кохання султана Сулеймана Пишного і його улюбленої дружини, українки Роксолани. Мечеть Сулейманіє було споруджено за наказом султана в 1550-1557 рр., а поруч з нею – мавзолей Сулеймана та його улюбленої дружини Хюррем. Як вдалось Роксолані завоювати прихильність султана та стати однією із найвпливовіших осіб в імперії – про все це та навіть трохи більше ми розкажемо під час екскурсії «Ода коханню».

Прогулянка на кораблику по Босфору – перед вашими очима постануть старі будиночки, ви зауважите стареньких пань на балконах, що посьорбують чай; котів, що чекають на пристані, поки прийдуть рибалки; вілли та оперезані стінами садки, височезні багатоквартирки… а далі поволі вигулькне увесь Стамбул у своєму різноманітті – з мечетями, бідними кварталами, мостами, мінаретами, вежами, садами й навіть багатоповерхівками.

Ввечері поринемо у світ казкової Турецької ночі – на вас чекають національні турецькі танці, місцеві страви та солодощі, музика і свято, яке, здається, ніколи не закінчується!

 День 4.

Сніданок в готелі.

Вільний час.

Трансфер в аеропорт.

Переліт до Львова.

 

За вашим бажанням ми легко трансформуємо тур, змінимо кількість днів чи транспорт, запропонуємо цікавезні екскурсії, шоу і дегустації, запросимо тренерів, експертів і блогерів .
Ми готові до експериментів і завжди шукаємо нових вражень! Якщо ви з нами, то розпитуйте про деталі:

Деталі туру

У вартість включено:
  • Проживання в готелі 4* (3 ночі) в центральній частині Стамбула, сніданки
  • Оглядова автобусна екскурсія містом
  • Транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт у Стамбулі
  • Переліт Львів – Стамбул – Львів
  • Страхування
  • Інформаційна підтримка
Замовлення та запитання: 

за телефонами  +38 097 230 32 89 

та +38 067 670 5362 

office@ukrtravellab.com.ua
Натисніть, щоб додати відгук

Залишити відгук

Відмінити