Коли: під запит

Тривалість: 6 днів

Бракує натхнення? Час на Канікули на Сицилії:
Катанія – Сіракузи – вулкан Етна – Таорміна – Еольські острови – Чефала – Палермо – Монделло
День 1. 

Переліт в Катанію. Вільний час.

Екскурсія Катанією (2 год) Історичний центр Катанії визнано світовою спадщиною людства ЮНЕСКО, це одне із найбільш елегантних міст Італії – споруджене в стилі бароко з місцевого бідувельного матеіралу – чорної лави. У місті збереглись руїни періоду Древнього Риму, а в середньовіччі Катанія була столицею Королівства Сицилії. Прогулянку розпочнемо зі старого рибного базару, пройдемо до площі Дуомо з неймовірним Кафедральним собором, далі – до Університетської площі та знаменитої вулиці Via dei Crociferi. Після екскурсії зайдемо в бар, якому більш ніж 100 років, щоб спробувати автентичні “granita & brioche”.

Вечеря.

День 2.

Сніданок в готелі.

Короткий переїзд до Сіракузи – найкрасивішої та найкраще збереженої древньогрецької колонії Сицилії. Розпочнемо прогулянку з археологічного парку Неаполіс з руїнами грецького театру, римського амфітеатру, де влаштовували гладіаторські бої. А після цього спустимось в грот Вухо Діонісія, де в давні часи тримали полонених. Завдяки особливій акустиці охорона могла почути все, про що розмовляли в’язні. Продовжимо екскурсію чудесним островом Ортіджія, який є історичним центром Сіракузи.

Ночівля в готелі.

День 3. 

Сніданок в готелі. Вранці вирушаємо на підкорення Етни – найвищого вулкану Європи (3350 м). В національному парку охороняють 59 000 гектарів з унікальними видами флори та фауни та неймовірними геологічними формаціями. Марсіанські пейзажі, тиша та відчуття іншої реальності – ось що чекає нас на вершині вулкану. На авто піднімемось на висоту 1900 метрів, а ще вище – на фунікулері та спеціальних автобусах-джипах.

Опісля нас чекає м. Таорміна. Обід в автентичному сицилійському ресторані.

Екскурсія до збереженого давньогрецького амфітеатру, яким так гордяться жителі міста. Вільний час для шопінгу та самостійних прогулянок ринком, на якому можна знайти витвори місцевих ремісників (прикраси з коралів, намиста, кераміку, солодощі та ін.)

Ночівля в Мілаццо.

День 4.

Круїз на Еольські острови. Вранці відправляємось в круїз островами! Перша зупинка – острів Ліпарі. Прогуляємось містечком, пообідаємо та насолодимось морем. Після цього – острів Вулкано, фантастичні гроти та пляжі з чорним піском.

Повернення в Мілаццо.

День 5. 

Після сніданку переїжджаємо в Чефалу. Це маленьке, але затишне містечко виглядає, як відкритка! Вздовж узбережжя, притиснувшись одне до одного, стоять будиночки, а вгору ведуть вузенькі вулички. Піднімаємось на гору Ла Рокка, звідки відкривається неймовірний вид на лагуну та містечко. Насолоджуємось прекрасним пейзажем та робимо фото!

Палермо – столиця острова, яка розкинулась у підніжжі гори Pellegrino, місто тисячі контрастів.

Оглядова екскурсія Палермо: знаменитий театр Массімо, Кафедральний собор Палермо, головна площа історичного центру, палац Сенаторів.

Щоб відчути справжній колорит столиці Сицилії, спробуємо street food. Обов’язково залишимо місце для аранчіни, сфінчози, крокке та вареного восьминога.

День 6. 

Сніданок в готелі.

Поїздка на Монделло – найбільш інстаграмний пляж в Палермо. Відпочинок на морі.  Вільний час.

Трансфер в аеропорт Палермо.

Переліт додому.

За вашим бажанням ми легко трансформуємо тур, змінимо кількість днів чи транспорт; запропонуємо цікавезні екскурсії, шоу і дегустації; запросимо тренерів, експертів і блогерів .
Ми готові до експериментів і завжди шукаємо нових вражень! Якщо ви з нами, то розпитуйте про деталі:
Деталі туру
Замовлення та запитання:
за телефонами +38 097 230 32 89 
+38 067 670 5362
або office@ukrtravellab.com.ua
Натисніть, щоб додати відгук

Залишити відгук

Відмінити