Коли: щодня

Тривалість: 2,5 години

Зустрічаємо гіда на площі Ринок у серці середньовічного Львова. Звідси й починається наша екскурсія-побачення зі стародавнім Львовом…

Кожен будинок тут – це окрема захоплююча історія та легенда нашого міста, яку протягом століть творили господарі різних національностей… Тут і унікальна Чорна кам’яниця, і палац Бандінеллі, звідки почалася історія першої пошти у Львові, палац грецького купця Корнякта з романтичним італійським двориком!

А далі, вузенькими вуличками ми завітаємо у старий вірменський квартал, з унікальним вірменським храмом, в якому панує тиха містична атмосфера, не поспішаючи, легкими кроками перемістимося у руський квартал, з головною православною святинею міста, а далі попри залишки оборонних мурів і до єврейського кварталу навідаємося!

А попереду ще візитка міста – Львівський Оперний театр та центральний проспект Свободи, де протікає річка Полтва! Так, так у Львові є ріка! Ви її не бачите, але вона знаходиться в самісінькому центрі міста… Як так сталося? Це все і значно більше – ви почуєте, побачите та відчуєте під час першого побачення зі Львовом!

  • Тип: Пішохідна екскурсія
  • Тривалість: 2,5 години
  • Кількість осіб: 2-30.
  У вартість не входить:
  • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
Резервація - обов'язкова. 
Телефоруйте +38 097 230 3289 (Viber) 

або +38 067 670 5362

Пишіть: office@ukrtravellab.com.ua
Натисніть, щоб додати відгук

Залишити відгук

Відмінити