Коли: під запит

Тривалість: 6 днів

Як не лише відпочити на канікулах, а й дізнатися багато нового, підтягнути знання з історії чи географії, зробити море фото і зібрати купу лайків?!?!
Вирушити у Тур “Канікули в Італії” для школярів та студентів!

 

День 1.

Ранковий виїзд зі Львова. Переїзд через Карпати до угорського кордону.

Перетин українсько-угорського кордону.

По дорозі – фото-пауза на площі Героїв в Будапешті.

Ночівля на території Угорщини.

День 2.

Сніданок в готелі.

Сьогодні будемо мандрувати Словенією, де відвідаємо інстаграмне озеро Блед з крихітною церквою на острові посеред озера.

Ciao, Italia! Ось ми і прибули в країну піци, пасти, моди, автомобілів Феррарі та божественного джелато!

Нашим першим знайомством з Італією буде прогулянка романтичним Трієсте. Саме тут, на самісінькому березі моря, знаходиться замок Мірамаре. А ще колись Львів і Трієсте знаходились в одній державі. Цікаво? Тоді мерщій на екскурсію!

Ночівля на території Італії.

День 3.

Сніданок в готелі.

Ранок присвятимо “dolce far niente” – «солодкому байдикування» на піщаному пляжі в містечку Градо. Італійці, як ніхто на цій планеті, знають, як насолоджуватися кожною миттю, нікуди не поспішаючи – і ми будемо вчитись цьому мистецтву. На пляжі нас чекає пікнік зі смачними італійськими закусками та фруктами. До речі, пляж в Градо відзначено “Синім Прапором”, що свідчить про його чистоту та екологічність.

Після обіду – переїзд до Венеції.

Екскурсія містом каналів, вражаючої архітектури, тисячолітньої історії та феєричного карнавалу (додатково оплачується проїзд на катері до Венеції – 15 євро / особа)

Ночівля на території Італії.

День 4.

Екскурсія в Верону – місто Ромео та Джульєтти – найбільш романтичне місто не лише в Італії, але й на усій Землі! Неодмінно відвідаємо дворик Джульєти, загадаємо бажання, оглянемо амфітеатр періоду Римської імперії, який є третім за величиною після Колізею та амфітеатру в Капуї.

Продовжимо наші канікули  у Падуї (Падова) – симпатичному італійському містечку, знаменитому своїм університетом, який був заснований ще в 1222 році, Базилікою з мощами св. Антонія Падуанського, а також найбільшою площею в Європі.

або

На озері Гарда – одному із улюблених місць відпочинку італійської аристократії. Озеро, яку звідусіль оточене мальовничими горами. Прогуляємось вуличками містечка Сірміоне, яке розташоване на півострові посеред озера і з’єднане зі сушею лише тоненьким перешийком. Класні фотки та божественне джелатто Вам гарантовані!

Ночівля на території Італії.

День 5.

Сніданок в готелі.

Відвідання містечка Аквілея, яке важливим було ще з часів Римської імперії. Гордістю міста є базиліка з  2-тисячолітньою історією, яка оздоблена неймовірними мозаїками.

Пальманова – мабуть, Ви бачили фото фортеці у формі дев’ятикутної зірки? Сьогодні ми її відвідаємо. Фортеця збудована в період Ренесансу, сьогодні – пам’ятка світової спадщини ЮНЕСКО.

Переїзд територією Словенії. Екскурсія Любляною – затишною столицею невеликої і такої маловідомої для нас країни.

Ночівля на території Угорщини.

День 6.

Сніданок в готелі.

Екскурсія Будапештом. Ви знали, що Будапешт – одне із наймолодших столичних міст Європи? В 1873 р. на карті постало місто Будапешт внаслідок об’єднання 3-ох міст – Буди, Пешта та Обуди. Нас чекають помпезні проспекти, красивий оперний театр, зелені парки міста, музей просто неба – Вайдахуняд та величний Дунай.

Знайомство з Будапештом не може бути повним без круїзу по Дунаю (додаткова оплата 15 євро/ особа, тривалість 1 год)

Пізній приїзд до Львова (після 24.00)

У вартість включено:
  • Проживання в готелях 3* зі сніданками
  • Супровід фахового керівника групи
  • Комфортний транспорт
  • Вказані в програмі екскурсії
  • Страхування
  Оплачується додатково:
  • Харчування, орієнтовна вартість обіду чи вечері – 12-15 євро/ особа
  • Додаткові екскурсії
Замовлення та запитання: 

за телефонами +38 097 230 32 89 

+38 067 670 5362 

office@ukrtravellab.com.ua
 
Натисніть, щоб додати відгук

Залишити відгук

Відмінити