Послуги

Організація візиту бізнес-партнерів

Замовити послугу

Для кого?

Чекаєте на приїзд ділових партнерів з інших країн? Не знаєте, чим зайняти і куди зводити закордонну делегацію? Плануєте переходити на міжнародний рівень і хочете справити гарне враження на потенційних партнерів? Ми візьмемо на себе всі організаційні питання і допоможемо провести візит на найвищому рівні!

Що ми робимо?

Зустріч і трансфер по місту

Ми самі зустрінемо ваших гостей на вокзалі чи в аеропорту та доставимо їх, куди потрібно. Підберемо автомобіль потрібного класу і будемо супроводжувати в поїздці.

Проживання

Забронюємо хороший готель або апартаменти. Допоможемо заселитись та перевіримо, щоби гостей все влаштовувало.

Харчування

Щоби вразити ваших бізнес-партнерів, організуємо урочисту вечерю в музеї чи у підземеллі. Проведемо вишукану дегустацію сиру та вина на даху. Влаштуємо повноцінний гастрономічний тур по Львову з відвідуванням найцікавіших ресторацій міста.

Екскурсійна та розважальна програма

Покажемо головні туристичні місця Львова та маловідомі локації, від яких приїжджі будуть у захваті. Організуємо прогулянки на квадроциклах і мотобайках, зводимо бізнес-делегацію в гори чи придумаємо інший спосіб розважити гостей.

Організація ділових зустрічей

Забронюємо та оформимо сучасну конференц-залу, музей, ложу в театрі чи кімнату в середньовічному замку. Забезпечимо всім необхідним для бізнес-розмови та продумаємо потужну тімбілдінг-програму.

Послуги перекладу

Якщо ви не володієте мовою бізнес-партнерів, ми надамо перекладача. І організуємо екскурсії для гостей на зрозумілій їм мові.

Консультація

Розвивайте свій бізнес, а ми подбаємо про ваші бізнес-подорожі

Не витрачайте час на самостійну організацію ділових поїздок. Ukraine Travel Lab зробить для вас все на найвищому рівні!

Замовити послугу

Ми з вами зв’яжемось

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення та невдовзі з Вами зв'яжемось.
Упс! Щось пішло не так. Будь ласка спробуйте ще раз пізніше.