Апарт-готель Horowitz

Hotels in Lviv

Апарт-готель Horowitz унікальний не лише своїм розташуванням, а розташований він в історичній будівлі на вулиці Краківській, всього за 50 метрів від Ринкової площі, а й чудовим сервісом і оснащенням.

Відпочинок  у Horowitz буде ідеальним як і для сімей із дітьми, так і для бізнес-туристів. Адже, для гостей з дітьми у готелі пропонують стільчики для годування, пеленальні столи, возики-тростини, а для гостей у діловій поїздці – місце для переговорів. «Родзинкою» ж готелю є його бібліотека, розташована на мансардному поверсі, тут можна у тиші почитати, попрацювати чи просто гарно провести вечір, спостерігаючи за нічним небом!

У готелі всього 10 номерів, які оснащені за найновішим зразком. До послуг гостей міні-кухня з мікрохвильовою піччю, холодильником, духовкою і чайником. Horowitz пропонує такі типи номерів: Напівлюкс, Делюкс, а також особливий Номер з балконом та Номер з мансардою.

Апарт-готель Horowitzt розташований за 6 км від міжнародного аеропорту Львова й за 3,7 км від залізничного вокзалу міста.

Адреса готелю: вул. Краківська,4