MICE

Організовуємо конференції, ділові зустрічі, семінари та інші корпоративні заходи у Львові та Львівській області.

Пропонуємо:

  • Пошук та оренду конференц-залів;
  • Бронювання готелів та інших закладів розміщення;
  • Організація екскурсійно-розважальної частини закладу;
  • Кейтерингові послуги;
  • Інформаційну та маркетингову підтримку заходу.

Причини обрати Львів для Вашої події:

1. Ціна та якість

Ви будете здивовані, наскільки гнучким може буде Ваш бюджет – Львів завжди пропонує хорошу якість за помірну ціну! Усі послуги високого європейського рівня, і Ви зможете порадувати своїх гостей невеликим бюджетом.  Львів – одне з найдешевших великих міст у світі.

2. Інфраструктура

Перельоти до Львова з новозбудованим міжнародним аеропортом ім. Данила Галицького, який знаходиться лише за 7 км від центру міста, стали легкими та доступними. Здійснюються щоденні рейси з Варшави, Відня, Києва та Стамбулу. У місті функціонує понад 70 готелів, 38 з яких 3- та 5-зіркові. Велика кількість конференц-залів дає можливість проводити зустрічі для груп різних за кількістю, найбільший – на 1 500 осіб. Окрім цього, зможемо запропонувати Вам унікальні історичні будівлі для проведення подій – музеї, театри, галереї, університети. Обирайте заклад з давнім минулим, щоб надихнути своїх клієнтів на успішне майбутнє.

3. Молоде та освічене місто

Кожен 5-ий житель міста – студент. Львівський національний університет ім. Івана Франка (1661 р.) – один з найстаріших університетів у Східній Європі та найстаріший діючий університет в Україні. В місті налічується 33 навчальні заклади вищої освіти, що й забезпечує Львову репутацію міста з високим рівнем освіченості.