Виліт 07.03 в 02:20 приліт в 04:40 (компанія Atlas Jet).
Прибуття в Стамбул. Зустріч з гідом, трансфер в готель. Ночівля в Стамбулі в районі Кумбургаз (50 км від Стамбулу).
1 ДЕНЬ Стамбул – столиця імператорів (екскурсія за додаткову плату). Після сніданку Ви відправитесь на площу Іподрому. Старовинні пам’ятники в самому центрі Стамбула – і кругом цієї площі найважливіші пам’ятки Стамбула. Після цього Ви відвідаєте Собор Святої Софії в Константинополі, соборна церква Святої Софії, Айя-Софія, Велика церква – у цієї цікавої споруди існує безліч назв. З зведеним храму свого часу ходило безліч легенд про витрачених ресурсах, але всі вони згасали в порівнянні з дійсністю. Блакитну Мечеть султана Ахмета. Це єдина мечеть в світі, що має шість мінаретів. Потім Вашій увазі буде представлено Палац Топкапи, який є найбільшим і найстарішим палацом в світі, що збереглися до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста і підноситься на історичному півострові, звідки відкривається чудовий вид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османської Держави, однією з трьох найбільших імперій світу. Ночівля в Стамбулі.
2 ДЕНЬ Стамбул
– прогулянка по Босфору на катері (екскурсія за додаткову плату). Після сніданку Вас чекає зачаровуюча прогулянка катером по протоці Босфор. Пропливаючи між двома континентами, Європою та Азією, Ви побачите, наскільки гармонійно поєднуються один з одним минуле і сьогодення. Перед Вашими очима виникнуть мальовничі фронтони будівель, фортеці та палаци, найдорожчі в Стамбулі об’єкти нерухомості і загубилися серед них старі рибальські халупи. Після цієї казкової прогулянки ви вирушите крізь Єгипетський базар, званий ще Ринком прянощів. Дозвольте східним ароматам і фарбам зачарувати Вас. Ночівля в Стамбулі.
3 ДЕНЬ Стамбул – Чанаккале – Троя (екскурсія включена в програму). В Чанаккале ви вирушите на поромі через протоку Дарданелли, де розгорталася дія «Іліади» Гомера. Ми допоможемо Вам відчути це містичне місце, яке Гомер оспівує в своєму грандіозному епосі про Троянську війну, і де здійснювали свої подвиги герої «Одіссеї» і «Іліади». Перед Вами постануть фрагменти кріпосної стіни з воротами, вежі, храм і культурні святині, які багато століть були приховані від очей людських. Закінчиться Ваша поїздка в цей день в приморському містечку Центр, де Ви і переночуєте.
4 ДЕНЬ Чанаккале – Памуккале
(екскурсія включена в програму). Після сніданку Вас чекає поїздка по прекрасній долині Меандерталь в Памуккале до “бавовняного замку”. Видимі здалеку всесвітньо відомі білосніжні тераси (травертинові освіти) виникли в результаті відкладення солей з насичених кальцієм джерел термальних вод. Після прибуття Ви маєте можливість прийняти термальні ванни в своєму Thermal-готелі. Ночівля в Памуккале.
5 ДЕНЬ Іераполіс – Aнталія (екскурсія включена в програму). Вас чекають руїни античного міста Іераполіс, який розташувався на вапнякових терасах. Тут знаходяться руїни храму Аполлона, що датуються III століттям н.е. А потім Вас очікує переїзд серед захоплюючих духом вершин Таврських гір в Анталію. По дорозі Ви відвідаєте килимову в’язальню, де познайомитеся з процесом виробництва килимів від видобутку сировини (шовку, бавовни або вовни) до готової продукції. Туреччина славиться своїми килимами ручної роботи, і Вам буде надана можливість придбати ці твори мистецтва прямо у виробника. Ночівля в регіоні Анталії.
6 ДЕНЬ Aнталія
– оглядова екскурсія (екскурсія включена в програму). Ви відвідаєте Анталію, один з найкрасивіших міст турецької Рив’єри. Оточений Таврськими горами місто потопає в зелені. Ви побачите символ міста, Мінарет Йівлі, або «рифлений» мінарет. На площі Калекапізі Вас зустріне вежа з годинником, яка раніше була частиною міських укріплень. Вашій увазі пропонуються також відмінні можливості для шопінгу, особливо покупки прикрас і виробів зі шкіри. Вінцем поїздки стане поїздка з старого порту до відомого водоспаду Карпузкалдіран. Ночівля в регіоні Анталії.
7 ДЕНЬ Від’їзд. Залежно від часу вильоту комфортабельний автобус доставить Вас в аеропорт для повернення додому. Виліт до Львова о 23.10.

У вартість туру включено:
– міжнародний авіапереліт Львів-Стамбул-Львів;
– розміщення в готелях 4-5 * в 2-місному номері;
– сніданок по системі «Шведський стіл»;
– вітальний коктейль;
– можливість зробити покупки в ювелірному центрі і на фабриці шкіри і хутра;
– екскурсії по програмі;
– групові трансфери;
– послуги російськомовного гіда;
– переліт Анталія – Стамбул.
Додатково оплачується:
– вхідні квитки в музеї і об’єкти;
– медичне страхування (116 грн з ос.);
– вечері у всіх готелях;
– обіди протягом туру;
– додаткове харчування;
– чайові для водія, гідів;
– додаткова доплата номера single -120 $.