Дівоча вечірка Вашої мрії у Львові

Про квест:

Ви відповідаєте на запитання нашої анкети, ми спеціально для Вас розробляємо програму квесту. У супроводі епатажного гіда-холостяка ви відправляєтесь в тур по місту, під час якого на вас очікують багато сюрпризів та приємних несподіванок.

Тривалість квесту: від 1,5 до 3 год. залежно від його насиченості та складності завдань.

Ціна: від 650 грн з особи при кількості учасниць від 6. При меншій кількості ціна – за домовленістю.

Ціна включає:

  • Розробку сценарію;
  • Організацію квесту від А до Я;
  • Супровід епатажного гіда-холостяка;
  • Майстер-класи відповідно до тематики вечірки.

 

Click here to submit your review


Submit your review
* Required Field


Большое спасибо туристической компании " Ukraine Travel Lab " за творческий подход и прекр

 Ирина   11-04-2016 

Большое спасибо туристической компании " Ukraine Travel Lab " за творческий подход и прекрасное исполнение наших девичьих желаний!Незабываемый квест впечатлил не только нас,но и зарубежных друзей.Наша компания получила массу положительных эмоций,невеста была в восторге,Львов-замечательное место для девичника.Да еще и с такой поддержкой от вас.Спасибо девочкам Маргарите,Ольге и конечно ,холостяку -ведущему.До новых встреч!


Хочемо виразити велику подяку Туристичній компанії "Ukraine Travel Lab" за допомогу в орга

 Наталія   02-09-2015 

Хочемо виразити велику подяку Туристичній компанії "Ukraine Travel Lab" за допомогу в організації незабутнього дівич-вечора для нашої надзвичайної нареченої Оксанки!
Суботній вечір (22.08.2015) був повний приємних несподіванок та подарунків.
Ви досі роздумуєте над тим як організувати дівич-вечір подрузі? Залиште цю справу професіоналам! І Ви будете приємно здивовані.


Ukraine Travel Lab , USA 5.0 5.0 2 2 Большое спасибо туристической компании " Ukraine Travel Lab " за творческий подход и прекрасное исполнение


Здавалося, що досить непросто організувати дівич-вечір на 15 дівчат, які не дуже зн

 Юля   11-07-2016 

Здавалося, що досить непросто організувати дівич-вечір на 15 дівчат, які не дуже знайомі між собою, а наречена - дуже творча особистість. Але класні працівники з "Ukraine Travel Lab", зокрема Оля і Мирося, переконали своєю роботою, що це легко, весело, з несподіванками і вау-ефектом!
Якщо Вам приїлися сценарії "стриптиз-лімузин - фата" - то звертайтеся саме сюди. Дуже сподобалося, що можна разом все продумати і включити різні майстер-класи. Наречена буде згадувати дівич -вечір, який організували "Ukraine Travel Lab" довго і з приємністю! Моя подруга так точно!


спасибо огромное за организацию нашего девишника-сюрприза!! Все прошло очень ориг

 Юлия   25-03-2016 

спасибо огромное за организацию нашего девишника-сюрприза!! Все прошло очень оригинально и таки сюрприз удался на славу.Если кто то сомневается-поверьте , девочки очень дружелюбные и с радостью помогут осуществить ваши задумки и подскажут как правильнее сделать.Спасибо еще раз!!!


Хочемо виразити велику подяку Туристичній компанії \"Ukraine Travel Lab\" за допомогу в орг

 Наталія   03-09-2015 

Хочемо виразити велику подяку Туристичній компанії \"Ukraine Travel Lab\" за допомогу в організації незабутнього дівич-вечора для нашої надзвичайної нареченої Оксанки!
Суботній вечір (22.08.2015) був повний приємних несподіванок та подарунків.
Ви досі роздумуєте над тим як організувати дівич-вечір подрузі? Залиште цю справу професіоналам! І Ви будете приємно здивовані.


Ukraine Travel Lab , USA 5.0 5.0 2 2 Большое спасибо туристической компании " Ukraine Travel Lab " за творческий подход и прекрасное исполнение